Boldog névnapot Gedeon, Johanna!

Írókat keresünk!

Itt várjuk a jelentkezésedet

Ide regisztráció nélkül is lehet véleményt írni az oldalról!
Avatar
ÉLET
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 3582
Csatlakozott: 2008.02.14. 13:52
Szemed színe: Barna
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#26

Hozzászólás Szerző: ÉLET » 2010.09.30. 13:08

Milán,

Írnál valakivel egy "próba történetet"?

Avatar
Milán
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2010.10.01. 08:28
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Világosbarna
Tartózkodási hely: Nyugat-Mo.
Neme:

Írókat keresünk!

#27

Hozzászólás Szerző: Milán » 2010.09.30. 13:44

A "Problémák és Tippek" oldalon is jelentkeztem, így most némi párhuzamosság van. A segítséget köszönöm, "átköltözök" oda.

Milán

Avatar
ÉLET
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 3582
Csatlakozott: 2008.02.14. 13:52
Szemed színe: Barna
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#28

Hozzászólás Szerző: ÉLET » 2010.09.30. 13:45

Vendég írta:A "Problémák és Tippek" oldalon is jelentkeztem, így most némi párhuzamosság van. A segítséget köszönöm, "átköltözök" oda.

Milán
Rendben.

Avatar
Petur
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.01.16. 10:17
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Fekete
Tartózkodási hely: Abszurdisztán
Neme:

Írókat keresünk!

#29

Hozzászólás Szerző: Petur » 2011.01.11. 11:26

Kézcsók a Hölgyeknek! Üdvözletem az Uraknak!
Pár napja a Startlap keresőjében az erotikus történetek fejezetben találtam erre az oldalra. Olvasgattam a vendégek számára elérhető történeteket. Nagyon tetszett, színvonalas írások. A működési szabályokat kétszer is végigolvastam. Valóban szigorúak, de számomra elfogadható minden része, én az igényességet látom mögötte. Szívesen írnék magam is, bár még ilyen formában nem próbálkoztam ezzel.
Magamról: Középkorú, vidéken élő, családos férfi vagyok. Nem kapcsolatot keresek, családomat senkiért el nem hagynám! Viszont nagyon izgalmasnak találom az itt íródó erotikus történeteket.
Kivel írnék? Mivel a tagok közül senkit sem ismerek - nincs ajánlóm - ezért bármelyik hölggyel írnék. Gondolom, egy - az itteni szabályok terén - tapasztaltabb partner irányítása lenne célszerű az első próbálkozások során.
Miről írnék?Leginkább a gyengéd, heteroszexuális sztorikat, fantáziákat kedvelem, de semmi jónak elrontója nem akarok lenni.
Tisztelettel! Petur
U.i.: Írtam e-mailt a jelentkezésre megadott oldalon is. Azt nem tudom, sikerült-e elküldeni, mert a munkamenet ideje lejárt jelzést kaptam az üzenet postázásakor.

Avatar
Mykee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 5107
Csatlakozott: 2007.12.27. 07:06
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: A cégem oldalak
Neme:
Kapcsolat:

Írókat keresünk!

#30

Hozzászólás Szerző: Mykee » 2011.01.11. 12:48

Szia Petur!

Köszönjük az érdeklődésed, és úgy gondolom, hogy ha szeretnél ilyen történeteket írni, köztünk a helyed! Sajnos az email nem talált meg engem, de fő, hogy itt megírtad mit szeretnél és ez célba ért.
A regisztrációhoz való út nem nehéz, ha valóban írni szeretnél: egyik hölgyírónk nyit egy próbatörténetet neked a Történetek érdeklődőkkel csoportban, erre a névre hivatkozva a szerzői részben, amivel most jelentkeztél. Miután már írtok, szerintem 2-3 "forduló" után már meg is kapod a meghívót az oldalra.

A hölgyeknél felvetem a kérdést, ki szeretne veled írni az általad leírtak alapján. Ha van ötleted történetre, írd meg ugyanitt!

Azért e szigorúság, mert kevés az aktív férfi írónk, és szeretnénk egy új, igazán oszlopos tagot a soraink között tudni.

Avatar
ÉLET
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 3582
Csatlakozott: 2008.02.14. 13:52
Szemed színe: Barna
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#31

Hozzászólás Szerző: ÉLET » 2011.01.12. 08:55

Kedves Petur!

Üdvözöllek körünkben. Öröm az érdeklődésed, remélem, hogy hamarosan magunk között üdvözölhetlek és mikor már belekóstoltál jobban az írás örömeibe, még inkább meg fogod szeretni a kikapcsolódásnak, fantáziálásnak ezt a formáját.

A kérdéseidet tedd fel nyugodtan, mihamarabb igyekszünk majd válaszolni rá(juk).

Üdvözlettel,
ÉLET

Avatar
Petur
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.01.16. 10:17
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Fekete
Tartózkodási hely: Abszurdisztán
Neme:

Írókat keresünk!

#32

Hozzászólás Szerző: Petur » 2011.01.13. 16:23

Köszönöm a barátságos fogadtatást! Majd igyekszem megfelelni az elvárásoknak.:)
Kérdésem biztosan lesz, de eddig boldogultam. A folytatásra most sajnos nincs időm, elkapkodni pedig nem szeretném, talán a hétvégén lesz rá alkalmam.
Kézcsókom és szervusztok! Petur

Avatar
ÉLET
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 3582
Csatlakozott: 2008.02.14. 13:52
Szemed színe: Barna
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#33

Hozzászólás Szerző: ÉLET » 2012.11.04. 10:46

Petur,

Nem kell rohanni, ez nem arról szól, hogy fél nap alatt írjunk meg mindent. Ahogy látom, igen megértő írótársra leltél, biztos, hogy segíteni fog neked mindenben, amiben csak kell.


Jó írást kívánok neked, remélem, élvezni fogod az ittlétet!

ÉLET

Avatar
ÉLET
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 3582
Csatlakozott: 2008.02.14. 13:52
Szemed színe: Barna
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#34

Hozzászólás Szerző: ÉLET » 2012.11.05. 19:01

Mykee,

Édes a fene essen beléd! :)) A szívbajt hoztad rám!!!
Hogy azt látom, tegnap írtam egy témába, amikor fent sem voltam napok óta?? Kezdett a víz leverni. Te jó ég!

(sóhaj sóhaj sóhaj)

Csak aztán láttam meg, hogy te tetted be.... Gyaaaj te, nem ér a szívinfarktust hozni rám! :oops:

Avatar
Mykee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 5107
Csatlakozott: 2007.12.27. 07:06
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: A cégem oldalak
Neme:
Kapcsolat:

Írókat keresünk!

#35

Hozzászólás Szerző: Mykee » 2012.11.06. 06:40

Na majd legközelebb igyekszem egy sort írni, és akkor nem kell előreugrasztani a témát. :-) Én is néztem, hogy átdátumozta a legutolsó hozzászólásokat, de mivel azokat már nem tudom visszadátumozni, így maradt úgy. :-) Nem kell tehát ijedezni, ha van olyan sor, hogy előreugrasztottam a témát.

Avatar
ÉLET
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 3582
Csatlakozott: 2008.02.14. 13:52
Szemed színe: Barna
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#36

Hozzászólás Szerző: ÉLET » 2012.11.06. 17:37

Jó, de az a témán kívül nem látszik, drága... És elsőre nem arra gondol az ember, hogy te valamit alkottál, hanem arra, hogy valami gond van... és valaki más irkált, érted??

Amúgy, miért hoztad előre? Vagy írtad bele újra? Ezt mondjuk nem fejtettem még meg... :oops: :o

Avatar
Mykee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 5107
Csatlakozott: 2007.12.27. 07:06
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: A cégem oldalak
Neme:
Kapcsolat:

Írókat keresünk!

#37

Hozzászólás Szerző: Mykee » 2012.11.07. 06:35

Vajon miért is hoztam előre? ;-)
Azért is, mert a nyitólapra kikerült a topik linkje, hátha a sok látogatóból akad egy bátor...

Avatar
*virág
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2008.02.21. 10:57
Neme:

Írókat keresünk!

#38

Hozzászólás Szerző: *virág » 2012.11.07. 08:37

Na és mindig akad azért egy bátor író!!!! Talán, még motivációja is lesz :D

Avatar
Charmer
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012.11.28. 08:51
Szemed színe: Zöld
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Veszprém
Neme:

Írókat keresünk!

#39

Hozzászólás Szerző: Charmer » 2012.11.26. 15:54

Kedves Sukitore Közösség!

A google alapján az nlcafe-n mykee hozzászólása vezetett ide. Jó pár éve magányos Don Quijote-ként hódoltam eddig mindazon vágyaimnak, amit ti itt már nagyon jól szervezett keretek között műveltek. Ha tudtam volna... Sugárzik az oldalról az igényesség, és a lelkesség. Még csak pár történetbe sikerült beleolvasnom, de máris az villant be, hogy itt jól fogom érezni magam.
Az eddigi visszajelzések alapján úgy érzem meg tudom ütni az itteni szintet, de a net bugyraiban kóborolva ritkán adódik/adódott alkalmas partner a színvonalas írkáláshoz.

Jómagam egy harmincas évei elején járó, diplomás, családos férfi vagyok. Egy vidéki városban élek. A fantáziám szabadjára engedése mellett szeretek sportolni, természetet járni.

Kivel? Mivel nincs ajánlóm, és néhány történet elolvasása nem biztos hogy tudnék választani a hölgyek közül, így nehéz kérdés hogy kivel írnék, de nem szoktam megijedni a mélyvíztől és a felajánlott lehetőségektől.
Természetesen egy próba sztoriban is benne lennék.

Miről? Heteroszexuális vonalon mindenképpen, egyéb megkötést nem tennék, amit az alkalom szül. Esetleg enyhébb sub/dom irányba is elmennék, volt már ilyen "suki" kalandom és mindketten élveztük.

Kézcsók a Hölgyeknek és Üdvözlet az Uraknak!

Charmer

Avatar
Sierra
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2010.09.29. 19:30
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Világosszőke
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Neme:

Írókat keresünk!

#40

Hozzászólás Szerző: Sierra » 2012.11.26. 20:35

Szia Charmer,
Üdv a klubban. Szerintem kérj Mykee-tól meghívót, utána pedig kezdj egy történetet a "csapj le rá" rovatban. Valami olyanban, ami nagyon jellemző rád. Ezt elolvassuk mi, aktív női írók, és akinek legjobban tetszik, már folytatja is :) A kifinomult sub/dom téma üdítő újdonság lenne. Ilyennel itt még nem találkoztam (igaz nem olvastam mindent, tehát simán lehet hogy van).
Jó szórakozást az írásban és az olvasásban egyaránt.

Avatar
Mykee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 5107
Csatlakozott: 2007.12.27. 07:06
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: A cégem oldalak
Neme:
Kapcsolat:

Írókat keresünk!

#41

Hozzászólás Szerző: Mykee » 2012.11.27. 19:22

Szia Charmer!

Köszöntelek itt nálunk és örülök, hogy ránk találtál, illetve hogy tetszenek az itteni írások!

Kérlek, hogy írj egy levelet arról a címről, ahová választ kaphatsz, hogy küldhessek neked meghívót.

Bízom benne, hogy később is kedvedre való írások lesznek, illetve Te is részt veszel majd pár sztori készítésében!

Várom a leveled és küldöm a meghívót!

Ákos
Olvasó
Olvasó
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.29. 20:10
Szemed színe: Zöld
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#42

Hozzászólás Szerző: Ákos » 2012.11.28. 14:53

Sziasztok!

Az internet segítségével találtam a blogotokra, mert imádok olvasni erotikus történeteket, s ezt az oldalt is kidobta a kereső. Izgalmasnak találom azt a rendszert, ahogy itt párban, egymáshoz kapcsolódóan írjátok a történeteket, s mivel én is írogattam magamban, magamnak eddig, szeretném kipróbálni veletek is közösen az erotikus történetek írását.
Láttam, hogy most csak férfiakat kerestek, ezért vettem a bátorságot, hogy jelentkezzem hozzátok írónak.

Ákos néven szeretnék írni, kértétek, hogy adjak valamilyen azonosítót, de ezt nem értem pontosan mit jelent.

Hogy kivel írnék? Hát erre én még nem tudok választ adni, de annyit elárulnék magamról, hogy nem csak a hagyományos dolgokat szeretem a szexben, kedvelem a többes szexet, a kicsit perverzebb erotikus játékokat is, tehát olyan írótársnőt keresek, akinek nyitott a fantáziája, aki nem csak a hagyományos dolgokat tudja elképzelni a ffi-nő kapcsolatban.

Remélem lesz olyan vállalkozó kedvű írónő, aki szívesen próbára tenne, hogy bebizonyíthassam, hosszú távon is megfelelő írótársatok lehetnék.

Magamról annyit írnék elöljáróban, hogy a negyvenes éveim elején járó, sportos egyedülálló pesti férfi vagyok, aki imádja az erotika minden formáját. Ha a csapatotok tagja lehetnék, ígérem, hogy napi rendszerességgel, aktívan tudnék írni, részt venni a közösség minden napjaiban.
Persze még sok minden ismeretlen számomra a blogotokkal kapcsolatban, de remélem, hamarosan minél többet megtudhatok rólatok.

Várom a leveleiteket és a teendőimet, hogy írhassak veletek rendszeresen.

Sziasztok!

Ákos

Tibor43
Klubmoderátor
Klubmoderátor
Hozzászólások: 1285
Csatlakozott: 2008.11.13. 13:43
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Sötétbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#43

Hozzászólás Szerző: Tibor43 » 2012.11.28. 19:18

Nem is tudtam, hogy csak férfi írókat keresünk...Miért? Nők miért nem jöhetnek? Nem emlékszem rá, hogy lett volna közvélemény kutatás e kérdésben.
Ettől függetlenül üdvözlöm az új tagokat és jó írást kívánok nekik.

Avatar
Petur
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.01.16. 10:17
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Fekete
Tartózkodási hely: Abszurdisztán
Neme:

Írókat keresünk!

#44

Hozzászólás Szerző: Petur » 2012.11.28. 19:26

Szerintem az okozta ezt a félre értést, hogy az én csatlakozásom idején az aktív férfi írók voltak kevesebben. Erre utalt Mykee anno a jelentkezésemre írt válaszában. Lassan két éve. Azóta kicsit változott az arány...
Üdv az újaknak!

Ákos
Olvasó
Olvasó
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.29. 20:10
Szemed színe: Zöld
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#45

Hozzászólás Szerző: Ákos » 2012.11.28. 20:10

Én hibázhattam, mert Mykee első hozzászólását olvastam és nem néztem a dátumot.
Nem tudjátok mi nekem most a teendőm, hogy írhassak vagy tag legyek?

Avatar
Sierra
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2010.09.29. 19:30
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Világosszőke
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Neme:

Írókat keresünk!

#46

Hozzászólás Szerző: Sierra » 2012.11.28. 21:10

Szia Ákos,
A lányok mindig örülnek ám az új fiúknak :) Üdv a csapatban :) Írj Mykee-nak meghívóért, utána pedig írj egy jó kezdést a "csapj le rá" rovatban, és valamelyikünk biztosan le fog rá csapni ;)

Ákos
Olvasó
Olvasó
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.29. 20:10
Szemed színe: Zöld
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#47

Hozzászólás Szerző: Ákos » 2012.11.28. 21:20

Itt írtam Mykeenak, van más lehetőségem is?
Köszi a jó kívánságaidat.
Lennél Te aki felavat?

Avatar
Sierra
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2010.09.29. 19:30
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Világosszőke
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Neme:

Írókat keresünk!

#48

Hozzászólás Szerző: Sierra » 2012.11.28. 21:25

Mit értesz más lehetőségen? A meghívást Mykee intézi, biztosan hamarosan küldi a meghívót és meg tudod csinálni a regisztrációt.
A Csapj le rá rovat azért jó, mert a kezdésed stílusa alapján egy ahhoz a legjobban illő író folytatja :) Még az is lehet hogy én leszek, bár én mostanában nem hoztam szerencsét az új pasiknak :D :D

Avatar
Sierra
Sztoriművész
Sztoriművész
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2010.09.29. 19:30
Szemed színe: Kék
Hajad színe?: Világosszőke
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Neme:

Írókat keresünk!

#49

Hozzászólás Szerző: Sierra » 2012.11.28. 21:27

Jaa, már értem a kérdést! Mykee fog adni egy e-mailt, amire a meghívóért kell hogy írjál. Napi egyszer mindig előkerül, úgyhogy holnap biztosan megadja :)

Ákos
Olvasó
Olvasó
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.29. 20:10
Szemed színe: Zöld
Hajad színe?: Szőkésbarna
Tartózkodási hely: Budapest
Neme:

Írókat keresünk!

#50

Hozzászólás Szerző: Ákos » 2012.11.28. 21:49

Sierra!
Lehet hogy én kivétel leszek?
Milyen típusú történeteket szeretsz?
Engem szinte minden érdekel... :)

Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég